postheadericon Zakończenie pracy zawodowej

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. Po latach pracy nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek.


Taki etap nastąpił także dla Pani Bogusławy Cholewy - długoletniej pracownicy naszej szkoły. Przez wiele długich lat P. Bogusia dbała o porządek w szkole, ale nadszedł czas pożegnania w związku z jej przejściem na emeryturę i nastąpiło to oficjalnie 13 grudnia 2018 r. Uczniowie wraz z  nauczycielami przygotowali z tej okazji  uroczyste pożegnanie. Nie zabrakło  momentów wzruszających dla wszystkich, a  szczególnie dla bohaterki tego dnia. W imieniu całego Grona Pedagogicznego dyrektor szkoły Lucyna Wszołek  podziękowała za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w szkole. Pani Bogusia  zawsze pomocna, otwarta, uśmiechnięta, życzliwa dla wszystkich -  tak ją zapamiętamy.
W imieniu społeczności uczniowskiej słowa wdzięczności  za opiekę i troskę przekazał Samorząd Uczniowski oraz Rada  Rodziców.
 Do podziękowań  dołączyli się emerytowani nauczyciela oraz władze gminy. Wszyscy życzyli przyszłej emerytce zdrowia, długich lat życia, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów.  Wyrazili również  nadzieję, że Pani Bogusia  zechce podtrzymywać serdeczne więzi z naszą szkołą.

pozegananie_01


Dorota Kuś