postheadericon Zabawa andrzejkowa

bal_andrzejkowy_01

bal_andrzejkowy_klasy_starsze_24


            Tradycyjnie jak co roku w wigilię św. Andrzeja Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas zorganizował zabawę andrzejkową. Przedszkolaki wraz z uczniami klas I-III przeżyli wspaniały dzień pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.
            Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie naszej szkoły pokazali, że naprawdę lubią i umieją się bawić. Najpierw w południe do tańca ruszyło „przedszkole” wraz z klasami I-III natomiast popołudnie i wieczór należał do klas IV-VIII. Najwięcej radości sprawiły wszystkim zabawy taneczne i konkursy.
    Dla dzieci z klas 0-III ten dzień był również świętem wszystkich bajkowych i filmowych postaci. Na parkiecie można było spotkać Królewnę Śnieżkę, Annę i Elzę, Zorro, Batmana, pszczółkę Maję i wiele innych. Natomiast w przerwie między „Kaczuszkami” a „Chusteczką” najmłodsi w ramach odpoczynku wysłuchali ulubionych utworów literatury dziecięcej. 
      Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pyszny poczęstunek oraz  zaangażowanie w przygotowanie wspaniałej zabawy. Radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.