KONKURSY PRZEDMIOTOWE, ARTYSTYCZNE I INNE

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Etap

Uczestniczy – uczniowie klas

 

Odpowiedzialni

1.

Małopolski Konkurs Matematyczny

szkolny

Kl. VII – VIII

Dorota Kuś

2.

Szkolny Konkurs Matematyczny

szkolny

Kl. IV – VI

Kl. VII – VIII

Dorota Kuś

3.

Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Śmieciozabawka”

szkolny

Kl. IV – VI

Lucyna Pietras

4.

Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej

szkolny

Kl. IV – VII

Katarzyna Bąk

5.

Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem „Czytam i rozumiem”

szkolny

Kl. II – III

Nauczyciele kl. I - III

6.

Szkolny konkurs pięknego czytania treści o tematyce patriotycznej.

szkolny

Kl. I – III

Nauczyciele kl. I - III

7.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

szkolny

Kl. II – III

Nauczyciele kl. I - III

8.

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolny

Kl. I – III

Nauczyciele kl. I - III

9.

Konkurs Ortograficzny

szkolny

Kl. VI – VIII

Ewa Jarocha

10.

Konkurs Mitologiczny

klasowy

Kl. V

Ewa Jarocha

11.

Konkurs ze znajomości baśni

szkolny

Kl. IV – V

Ewa Jarocha

Katarzyna Ryndak

12.

Konkurs ze znajomości lektury „Akademia Pana Kleksa”

klasowy

Kl. IV

Ewa Jarocha

13.

Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – odblaskowa szkoła

międzyklasowy

Kl. I – III

Sylwia Wszołek

Urszula Rojek

Ryszard Gębarowski

14.

Konkurs na świąteczną dekorację klasy

międzyklasowy

Kl. I – III

Kl. IV– VIII

Samorząd Uczniowski

15.

Konkurs kolęd i pastorałek

szkolny

Kl. I – VIII

Wychowawcy klas

16.

Konkurs zbiórki zakrętek „Zakrędkobranie”

międzyklasowy

Kl. I – VIII

Samorząd Uczniowski

17.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – konkurs plastyczny

szkolny

Kl. IV – VII

Nauczyciele plastyki

18.

„Sport to zdrowie, zabawa to radość” – konkurencje sportowe na wesoło

międzyklasowy

Kl. I – III

Wychowawcy

kl. I - III

19.

Konkurs – plastyka obrzędowa bożonarodzeniowa

„Rzepiennickie Święta”

gminny

Kl. I – VIII

GOK

Rzepiennik Suchy

20.

Konkurs – plastyka obrzędowa wielkanocna

gminny

Kl. I – VIII

GOK

Rzepiennik Suchy

21.

Konkurs Niepodległościowy

szkolny

Kl. IV - VIII

Katarzyna Bąk

22.

„Trzymaj Formę”:

Kl. I – III

„Śniadanie daje moc”

Kl. IV – VI

„Stop uzależnieniom”

szkolny

Kl. I – III

Kl. IV – VI

Lucyna Pietras

Sylwia Wszołek

Urszula Rojek

23.

Szkolny Konkurs wiedzy o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej”

szkolny

Kl. IV – VIII

Sylwia Bajorek

Aleksandra Wojnarowicz

Monika Białek

24.

Szkolny Konkurs Recytatorski „Dla Niepodległej”

szkolny

Kl. IV - VIII

Ewa Jarocha

25.

„Z przysłowiem za pan brat”

klasowy

Kl. VI

Katarzyna Ryndak

26.

Konkurs „Piosenka patriotyczna”

szkolny

Kl. I – III

Urszula Rojek

Sylwia Wszołek

27.

Projekt: „Jeden dzień z fizyką – wybrane zjawiska fizyczne obserwowane w ciągu dnia” (pokaz eksperymentów fizycznych przygotowanych przez uczniów kl. VII – VIII dla uczniów kl. I – III)

szkolny

Kl. VII – VIII